Loading

KURUMSAL

Fikirlerin bulunması, planlamaların yapılması ve uygulamaların hayata geçirilmesi aşamalarından her birini üst düzey bir özenle hayata geçirme amacında çalışan bir yapım firmasıdır.

Film, belgesel, tanıtım filmi, televizyon programı ve benzeri her türlü görsel işi ihtiyaç hızında ve ihtiyaç kalitesinde üreten Sancak Medya, kısa zamanda sektörün en dinamik kurumlarından biri olmayı başarmıştır. 

Felsefemiz, yapım işini “verili bir dille”, daha doğrusu “ezbere” yapmak yerine; muhatabının ihtiyacını belirleyerek projeyi sıfır noktasından finale kadar beklentileri yerine getirecek şekilde ortaya koymaktır. “Sizin adınıza” değil “sizinle birlikte” düşünmek isteriz. Doğru bildiğimizde ısrar, yanlış gördüğümüzde ikaz etmek isteriz. Büyük resmin küçük bir parçası olmak yerine, bizatihi büyük resmin ortaya çıkarılmasına öncülük etmek isteriz. “Sancaktarlık” bir bakıma…

Önde ve öncü olarak…


About

EKIBIMIZ

Prodüksiyon sürecinden itibaren, müşterilerimizin karşılaşabileceği potansiyel sorunları öngörerek, tüm çalışmaları baştan sona en ince detayına kadar takip etmekte ve tüm prodüksiyon çalışmalarının zamanında, eksiksiz, en iyi şekilde tamamlanması için gerekli önlemleri almaktayız. Ekibimiz, “yüksek hizmet anlayışı” ilkemizi destekleyen donanımlı ve her türlü çalışma koşuluna dayanıklı, çözüm üretici kişilerden oluşmaktadır. Projelerinizin prodüksiyon aşamalarında size özel kesintisiz hizmet vermektedirler.

SANCAK MEDYA

MÜŞTERİ HİZMETLERİ